Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg minden fajta mozgáshoz...

Tényleg minden fajta mozgáshoz külön cipő kell?

Figyelt kérdés
Sokat járunk sétálni, ahhoz túracipő kellene, járunk teniszezni, ahhoz megint külön cipőt várnak a teniszklubok. Aztán szoktam tornászni, ugrókötelezni, futni, ezekhez megint mind-mind külön cipő van. Tényleg kell ennyi féle cipő? Nem elég egy sportcipő és kész?
2016. aug. 21. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért találtak ki mindenhez megfelelő sportfelszereléseket, hogy az adott sportot a leg kényelmesebben és nem utolsó soran a legiztonságosabban űzhessük...

Ha neked lutri, hogy feltöri e a lábadat egy cipő egy nagyobb túra alatt, vagy megelégszel azzal, hogy lehet, hogy a futás a vacak cipő miatt fogja tönkretenni a lábadat... akkor azt veszel fel amit akarsz...

A teniszklub meg más tészta egy klubb olyan speciális szabályt hoz, amilyet akar

2016. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem kettő cipőm: egy futó cipő (ez szerintem nélkülözhetetlen, ha valaki fut) és egy edzőtermi cipő. Sokáig a futócipőmben edzettem teremben is, de bevallom untam mindig takarítani:D A terem cipőm értelemszerűen csak teremben hordom, és nem koszolódik:)


A tenisz cipő a salak óvása miatt (is) kell, a teniszcipőnek egész más a talpazata. Szerintem ha Te rendszeresen teniszezel és kiegészíted más sporttal, akkor ruházz be egy tenisz cipőre, és egy futócipőre. Utóbbiban mehetsz túrázni, és tornászni is lehet benne. Ahogy írtam, sokáig én is mindent a futócipőmben csináltam.

2016. aug. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!