Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok! Nekte bejön ha egy...

Lányok! Nekte bejön ha egy fiu egy lány hip-hop csapatban táncol vagy azt gáznak tartsátok?

Figyelt kérdés
A csapatban én vagyok az egyetlen fiú és vannak egyes elemek amiket cikinek tartok.De legalább én kapom a főszerepet!!

2016. aug. 22. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Én a tartsátok szót tartom cikinek.
2016. aug. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
59%
Szerintem az a gáz,hogy nem tudsz írni😂
2016. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először azt hittem, kifejezetten lánycsapat es te tüllszoknyában rázod köztük. Na az valóban gáz lenne. De ha jól értem, ez egy koedukált csoport, csak sajnos pont te vagy az egyetlen fiú. Ebben nincs semmi ciki.

Abban ellenben van nem is kevés, hogy nem tudsz magyarul ragozni. Suk-sük-ölni nem szoktál?

2016. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszolónak, és csak azért írtam így, mert siettem és már csak utólag a válaszok után vettem észre.
2016. aug. 22. 16:34
 5/7 anonim ***** válasza:

ott vagy tűz közelben,ha főszereped van akkor még a domináns pozíció is adott.

ha kihasználod ezt a helyzetet és a rengeteg csini csaj adta lehetőséget,akkor nem gáz.

ha csak a tánc része érdekel és nem csajozol csak mulyáskodsz ott,akkor gáz.

2016. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Totál nem érdekel. Bár nem szeretem a hip-hop-ot, lehet emiatt :D
2016. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Johet privibe is nekem mind1
2016. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!