Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Visszamenjek néptáncra?

Visszamenjek néptáncra?

Figyelt kérdés

9 éve néptáncolok. A mostani tanár 6 éve tanít engem. Régen szerettem, csak az utobbi időbe nem, amikor másik suliba lett tartva. Néha-néha ellógtam. 1 éve, úgyvolt, hogy ad igazolást tesire, ha rendszeresen bejárok. Bejártam de nem adott. Így decembertől fogva 1 órán se voltam év végéig. Csak 1en, hogy vigyek egy (kamu) igazolást a hiányzásaimról. Nem figyelt rám. Került engem. Így besokaltam és elmentem. Nem mentem vossza pedig mondták, hogy menjek. A bizonyítványom nem kaptam meg. Sok ember hallotta már a sztorit. Néha néha belegondoltam, hogy új lapod kezdhetnék, és visszamehetnék. Anyám is rákérdezett.... és most este, így tanév első napján, megint úgyérzem, hogy visszamennék. Most mi legyen?


Amugy megbuktam néptáncból elvileg. Volt olyan álmom is, hogy visszamentem, és pótvizsgáztam és csomoan segítettek. Amúgy azért is hagytam abba mert nagyon lemaradtam. Mi legyen most? Ha visszamegyek akkor kérjwk külön korrepet vagy mi? A válaszokat előre is köszönöm.



2016. szept. 1. 20:58
 1/3 anonim válasza:

Ha igazán szereted, és élvezed csinálni, menj vissza. Ha szinte csak nyűgnek tartod, és nem okoz boldogságot, szerintem ne erőltesd.

Egy 15 éve néptáncoló

2016. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, most már kár lenne feszegetni a "miért nem jártál/miért nem adott igazolást" kérdést. Talán csak félreértés(ek) volt(ak).

Ha nem jársz be az órájára, aztán csak azért mész oda, hogy egy papírt aláírjon neked (ami nem igaz), akkor a helyében én sem vettelek volna komolyan.


Ha úgy érzed, hiányzik a tánc, és visszamennél, akkor menj. Ha nem mennél, később tuti megbánnád. Sok kitartást a lemaradás bepótlásához, kérj segítséget a többiektől, ha kell. Ha a tanár látja rajtad, hogy most nem csak papírok miatt vagy ott, hanem "visszatértél", akkor szerintem ő is segíteni fog visszarázódni.

2016. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a valaszokat! Sokat segítenek. Most még egynelőre nem tudom, mi van, meghogy mint legyen, mert gerincferdülésem miatt nem táncolhatnék...és tesi felmentésme meg nincsen se rendes tesi se plusz tesi alól. Úgyhogy még ezzel is bajban vagyok, mert fizikoterápiára járok... van még 7 alkalom vissza. Csakhát... utana mi legyen? Mert van hogy ugy belenyilal a fájdalom, hogy nem tudok végrehajtani ezt-azt. Néotánxot részben ezért is hagytam ki rengetegszer. Amit sokszor megbántam mert hát igen a szívem az visszahúz
2016. szept. 5. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!