Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Feszesebb, formásabb alak...

Feszesebb, formásabb alak elérése hogyan?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér de a testemre ráférne már a mozgás. Elég löttyedt vagyok és feszesebb, formásabb szeretnék lenni.

Próbálkoztam már otthon elvégezhető gyakorlatokkal de egyik se vált be. Semmit se ér. Persze benne van a pakliban, hogy rosszul csináltam de akkor is...kétlem,hogy pl. sima guggolástól feszes fenekem lesz.

Hogyan es mit kellene mozognom, hogy lathato eredmenye legyen?

Próbálok mindenekelott egeszsegesen enni de nem tudom, hogy milyen mozgast kellene csinalnom. Valakinek lenne valami hasznos tanácsa? Nagyon megköszönném.



2016. szept. 7. 17:28
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Komolyabb súlyzós edzés kell. Nem üreg guggolgatás, hanem súlyzóval végzett guggolás, mégpedig akkora súllyal amivel sorozatonként nem megy több 15 ismétlésnél. + kitörés, merevlábas felhúzás, szintén súllyal! Meg nem ártana felsőtestre is edzeni és tiszta étrendet tartani.
2016. szept. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és komolyabb táplálkozás nélkül meg szintén nem lesz eredmény
2016. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Cortez70 ***** válasza:
*nem üres guggolgatás.
2016. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!