Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megterhelő lenne, ha reggel,...

Megterhelő lenne, ha reggel, ébredés után ellipszis tréneren edzenék 30-40 percet?

Figyelt kérdés

Egyszer úgy hallottam, hogy ébredés után nem szabad nehezebb sportot űzni, mert ilyenkor még le vannak tapadva az izomzatok (vagy ilyesmi). Viszont csak ekkor lenne időm és energiám a mozgásra. Szerintetek?


19/L

173 cm, 69 kg


Köszönöm szépen :)



2016. szept. 7. 20:28
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Nem megterhelő.
2016. szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem megterhelő. Én is reggel kardiozom, este pedig súlyzós edzést végzek.
2016. szept. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem megterhelő, akkor minek csinálod? :-D 40 perc ellipszis bizony lehet megterhelő - ha mondjuk nem egyes fokozatra állítod 30bpm-el...

Bemelegíteni ezelőtt is kell, a végén nyújtani kötelező.

Ahogy az előttem szóló írta az edzését, intenzív edzésnél délelőtt érdemes anaerob, cardio edzéseket végezni, estefelé pedig az aerob súlyzósokat. A méreteidből ítélve neked többet kéne súlyzózni, hogy izmosodj. Úgy a súlyod feljebb fog menni (magasságodhoz képest nagyon alacsony a súlyod), viszont vékonyabbnak fogsz tűnni.

(Az izom sokkal nehezebb a zsírnál, tehát 69 kilónyi csont+alig-némi-izom+zsírnál jobban fog kinézni a 75kg csont+szép, még nőies izomzat+alig valami kis zsír, hogy legyen mit fogni :-D )

Sok sikert!

2017. febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!