Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szules utan 11 honappal, nagy...

Szules utan 11 honappal, nagy tulsuly eseten ha elmegyek edzoterembe, akkor a szemelyi edzo mit fog javasolni kezdesnek?

Figyelt kérdés

Sajnos terhesseg alatt osszeszedtem 30 kilot, aztan szulessel lement rolam 12 kg, majd az elmult 11 honapban ismet visszajott ram.

Fel eve még labadoztam a szulesbol, joforman az elso 4-5 honapban fekudtem.

Semmi eronletem, semmi allokepessegem nem volt, meg setalni is nehezemre esett.

Aztan elkoltoztunk hegyvidekre ahol a hegyet meg kell masznom ha le akarok menni boltba, nos allokepessegem es vadlim is lett egybol 😁😁

Eletmodvaltasba fogtam, 5 kilo lement mar.

Viszont raalltam a taposogepre ami itthon van es par perc utan majdnem leszerultem rola. Nincs kondim... szoval azert felek lemenni az edzoterembe, mert ha azt varja a szemelyi edzo,hogy egybol lenyomok 40 perc kardiot akkor teved 😁.

Az ember meg nem megy le azert, hogy raalla gepre es 5 perc mulva megy haza.

Ilyenkor mit kene tennem?


2016. szept. 22. 13:51
 1/2 anonim válasza:

A fokozatosság elve a lényeg.

MÁS: "Fel eve még labadoztam a szulesbol, joforman az elso 4-5 honapban fekudtem. " - akkor ki látta el a gyermeked?

2016. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cortez70 ***** válasza:
Valószínű nem taposógéppel kezdesz, simán ráállít a futógépre és lassabb gyaloglás lesz vagy bicajozás kis tempóban. Meg nem ártana súlyzós edzés sem.
2016. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!