Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honnan rendeljek penny boardot?

Honnan rendeljek penny boardot?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék nagyon sokat költeni rá!! de azért egy jót szeretnék venni,viszont most vettem egyet de az nem olyan jó mint a barátnőmé! Kérlek segitsetek

2016. szept. 25. 14:37
 1/4 anonim válasza:
"Nem szeretnék nagyon sokat költeni rá" Mire gondolsz? Mennyi neked a sok? 10.000 ezer ft? Vagy mennyi. esteleg számokat írhatnál mert így nem nagyon tudok segíteni. Vszont azt elmondom hogy olcsót és jót nem találsz sehol. a penny oldalán 40.000 ft egy gördeszka... megmondom őszintén az tényleg sok egy müanyag deszkáért. Én a decatlont ajánlom nekem onnan van egy longboard , hasonlít a a penny boardhoz, fa és nagy nem volt 20.000 ft. Barátnőmék is onnan vettek assem akciosan 11.000 ért pennyt. Hervisbe 7000 ft ért láttam. ezek amikre azt mondom hogy jók. Ebayon 4000 ft , de annak a minőségéről nem beszélnék. Esetleg nézz körül jófogáson meg hasonló oldakon hátha találsz egy olcsót amit nem drága viszont minőségi. Olcsón és jót viszont sajnos nem találsz. (ha neked nem sok a 10.000 ft.) És amúgy mért nem kérdezed meg a baridat hogy hol vette? Vagy az neked drága?
2016. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az előző válaszadónak üzenem: nekem sok haverom rendelt ebayrol es azok 100x jobbak mint a hervisben kaphatóak! Viszont a kérdezőnek üzenem, hogy a decathlon a legjobb!
2016. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké köszi a válszt! :)
2016. okt. 6. 18:31
 4/4 anonim válasza:

Penny board alternatívaként én MGP Fader 22,5"-osat néztem ki.

Ez Abec9 csapággyal van szerelve, a Penny Abec7.


[link]


Hátha van valakinek tapasztalata róla.

2017. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!