Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarazna, hogy mi...

Valaki elmagyarazna, hogy mi a kulonbseg a gordeszka tipusok kozott?

Figyelt kérdés

Sokaig biciklivel jartam suliba meg anno, de tovabbtanultam, es ahol most vagyok ott nem tudom lezarni, mert 1, vagy nincs eleg hely a tarolo, mert pici, vagy 2, a felsobb evesek eloszeretettel kilyukasztjak a kereket. Jo parszor jartam igy es mar elegem van.

Van egy nagyobb deszkam, de az tul nagy, nem tudnam hova tenni, szoval olyan kellene ami kicsi, hogy a taskam mellett ne kelljen egy monstrumot is cipelnem. Alap szinten tudok deszkazni, ha mondhatom igy.

Kozepsulis vagyok, igy a sok cuccom melle jobb lenne ha kicsi lenne.

Persze, ha megtanulnek akkor trukkozesre se lenne rossz, bar nekem a kozlekedes lenne nagyon fontos.

Elore is koszonom a valaszokat.


2016. szept. 29. 18:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy lany vagyok es 161 cm, gondolom a magassag is nagyon szamit.
2016. szept. 29. 18:39
 2/5 Szégyentelen válasza:
Gondolom olyan műanyag cruisert akarsz venni, de még véletlenül sem azért mert ez a divat és pózerkedni szeretnél..Érdekes hogy idáig soha senkiben nem merült fel hogy egy gyerekeknek való műanyag deszka közlekedési szempontból praktikus lenne.. Csak most jön rá mindenki 2016-ban. [link]
2016. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez valoban erdekes. Nalunk szinte senkit se atni deszkazni, szoval nekem ez uj informacio volt:o Mar nezelodtem es en is a Penny Board-hoz lyukadtam ki.

Honnan lehetne venni?

2016. szept. 29. 20:35
 4/5 Szégyentelen válasza:
Szinte bármelyik skateshopban, viszont ha már ilyen helyen jársz érdemes körülnézni mert ha nem fontos a kinézet, sokkal használhatóbb deszkát is tudsz venni magadnak (szerintem) ugyanannyiért mert egy eredeti pennyért kb 40 ezret elkérnek.
2016. szept. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Milyen hasznalhatobbra gondoltal?

Hat korbeneztem, de 20-30-ert nem fogok rendelni orszagon belul, megneztem ebayen ott csak 3-4 egy hasonlo, de az mini retro tipusu.

2016. szept. 29. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!