Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » BCAA + Glutamine Xpress?

BCAA + Glutamine Xpress?

Figyelt kérdés
Szerintetek, ha ilyen termékre van szükségem (600 gramm, elvileg 1:1 arányban tartalmaz glutamint és bcat és 7590 ft) , akkor vegyem meg ezt, vagy inkább vegyek egy full forceos glutamint 450 gramm,(3790 ft) plusz bcat 350 gramm (3410 ft) és keverjem össze, és még több is jönne ki tömegben? köszi a válaszokat!

2016. okt. 1. 12:27
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Glutaminnak sosincs értelme, nem esszenciális, semmit nem ad pluszban a formádhoz. Főleg ha a kaja rendben van. Bcaa mehet, de annak is szálkásításkor van értelme, mikor kalória mínuszban vagy.
2016. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

használom, igazából benne a taurin pörget, meg minden;

ha ezt használom, nem adom fel az edzést fáradtság miatt, inkább csak mert eltelt az idő, vagy meguntam - tényleg tovább birom. Sőt, néha a végén átkattanok és alig birom abbahagyni. (érezhető hatását tekintve a HELL Focus erősebb)


Nem érezhető hatásként BCAA-t alapdologként emlegetik. Igaz, általában a fehérje-turmixodban is van, de edzés közben is biztos jól jön.


Glutamintól elvileg gyorsabban, könnyebben gyógyulnak az izmok. Én ezt abban tapasztalom, hogy így egy izmot kétszer is meg tudok dolgoztatni egy héten belül, ha hétfő-szerda-péntek az edzésnapok. Meg idősebb is vagyok.


Meg fontos számomra a lelki támogatása, hogy valamit fogyasszak edzés közben.

2018. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!