Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomlázam van a combomnál? Kb...

Izomlázam van a combomnál? Kb mikor múlhat el? Xd

Figyelt kérdés

Tegnap tesiórán nem az ofő volt hanem egy másik nőszemély, aki olyan hirtelen "brutális" tesiórát tartott, hogy nem bírok olykor rendesen járni, illetve a sportcipőmön kívül nem tudom a többi cipőmet felvenni mert félek, hogy még a végén kitörném a nyakamat a lépcsőn (kb az egész suli egy lépcsős labirintus).

Nem tűsarkút, még csak nem is qurvásan magas és vékony sarkú cipőket szoktam hordani. Most még sportcipőben is az egyensúlyérzékem egy kalap sz r.



2016. okt. 5. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen volt a tesióra s mihez vagy szokva, de hallottam már bő egyhetes izomlázról is (ha valaki elszánt és sokszáz kitörést csinál, az úgy látszik, erős :D sosem fogom megpróbálni). Nekem 3 napos volt eddig a leghosszabb, de én óvatos vagyok, ezt egy 10 perces tornácska okozta, bemelegítéssel ennyi... Ja, edzetlen vagyok, ez nem olyan, mint lenyomni 40 km-t hegyen, attól sose fáj kicsit se, más mozgásforma. De 2 napig alig tudtam járni. Szóval nem tudlak azzal biztatni, hogy holnapra elmúlik. Ki tudja?

Az egyensúlyérzéket nem tudom, hogy mi képes így megborítani, azzal nekem sosem volt bajom, csak hát fájt a combom s kétszer is meggondoltam, hogy lemenjek-e a lépcsőn (tetőtérben lakom, általában szeretem).

2016. okt. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vágd le a lábaid.
2016. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!