Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Itthon hogyan tudnám jó...

Itthon hogyan tudnám jó formában tartani magam?

Figyelt kérdés
Elég elfoglalt ember vagyok, a munkám is eléggé lefáraszt és amikor hazaesek akkor nincs erőm még pluszban elmenni kondiba vagy valamit sportolni, meg hát a családommal is szeretnék időt tölteni. Mostanában vettem észre hogy nagyon sokat fogytam, elég magas vagyok 191 cm és hozzá csak 70 kg, nagyon rossz az állóképességem. Azt szeretném kérdezni, hogy milyen módszerekkel tudom itthon elérni, hogy nagyobb legyen az állóképességem meg kicsit jobban emberi formám legyen ? Mert ez szerintem nem egészséges ahogyan most vagyok és szeretnék ellene tenni. A válaszokat előre is köszönöm.

2016. okt. 14. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek a gyakorlatok simán végezhetők otthon:


Húzódzkodás

Tolódzkodás

Kézállásból karhajlítás

Lábemelés/L-sit/hasprés

Híd

Guggolás/váltott lábas ugrások


Nyilván ha még nem megy valamelyik elsőre akkor sokat kell gyakorolni, de legyen az a cél, hogy minimum heti 3x, gyakorlatonként 5 sorozatot el tudj végezni.


Aztán ha már ezek könnyen mennek akkor érdemes venni otthonra súlyzókat és azzal kiegészíteni.

2016. okt. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez még jól is fog esni, köszönöm a választ :D
2016. okt. 14. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!