Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valami olyan sportot szeretnék...

Valami olyan sportot szeretnék elkezdeni, ahol izmosabb leszek, viszont lány vagyok, valami fitnesz sport esetleg? Vagy bármilyen ötletet meghallgatok. Motorozok, de mellette valamiben szeretnék még fejlődni, ahol izmosabb lehetek és hajlékonyabb.

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Köszönöm a normális válaszokat!

2016. okt. 15. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Alapgyakorlatok súlyzóval:


Evezés

Fekve nyomás

Vállból nyomás

Oldalra emelés

Döntött törzsű emelés

Vállvonogatás

Kalapács

Tarkóhoz engedés

Guggolás

Felhúzás

Vádlizás

Hasprés/lábemelés


Alapgyakorlatok saját súllyal:


Húzódzkodás

Tolódzkodás

Fekvő

Kézállásból karhajlítás

Lábemelés/hasprés

Híd

Guggolás

2016. okt. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A CrossFit-et ajánlom. Nekem nagyon bejön és látom az előnyös változást a velem edző lányokon. Erőt, állóképességet, robbanékonyságot egyaránt fejleszti. Jó erőnléti alapot ad bármi más sporthoz.

A CrossFit-be számos alapgyakorlat át van emelve a tornából, főleg erőt és ügyességet igénylő elemek. Mellette valami nőiesebb mozgást is javaslok, ami a nőiességedet megőrzi.

2016. okt. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mennyire szeretnél izmos lenni?

A crossfit tényleg jó :)

25L

2016. okt. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

(Az utolsó válaszolónak):Nem szeretnék olyan nagyon izmos lenni, meg kigyúrt, csak hogy azért kicsit a lábamon, és hasamon legalább látszódjon :)

2016. okt. 24. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!