Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi okoz neked adrenalint?

Mi okoz neked adrenalint?

Figyelt kérdés

Már 2 éve űzök egy extrém sportot, ami valamennyire enyhíti az adrenalin iránti vágyamat, ha rendszeresen tudom űzni. Emellé szeretnék még valamit, valamiket. Olyanokat néztem pl, hogy sárkányrepülés... de az ilyesmi nagyon drága nekem, ezért valami olcsóbb ötletet keresek. Pl nekem az autó-, motorvezetés is jót tesz, ha nyomhatom neki (biztonságos kereteken belül), de már ez sem elég, valami nagyobb durranásra vágyom, vagy legalább valami újra.

23/L


2016. okt. 19. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Motorozz biztonságos kereteken kívül :D

Nekem a kesztyűzés tud nagy adrenalin löketet adni, nem sok dolog pörgeti fel úvy az embert, mint amikor szemtől szemben áll az ellenféllel.

19f

2016. okt. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor még friss a dolog,már húzódik is egy ideje,már nagyon várom és végre először benyúlok a nő bugyijába.Olyankor 180 biztos van a pulzusom. :)Aztán edzésen is bunyó előtt van egy adrenalin dús pillanat,amikor mondja az edző,hogy akkor kesztyűt fogvédőt.Ilyenkor egy pillanatra összerándul a gyomrom,aztán egy levegővel ez ki is jön már felkészült vagyok,nem akarok sehol máshol lenni mint itt és most,nem érdekel semmi más csak a jelen és kezdődik a bunyó.
2016. okt. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dirtboy ***** válasza:

jó kérdés,én is nehezen találok magamnak olyat.

én este szoktam néha versenyzeni autóval,van egy szakasz két falun át,kereken 5kilométer a sorompó.

ezt a szakasz szoktam mérni hogy mennyi idő alatt tudom megtenni.

volt idő mikor még egész izgalmas volt de ma már majdnem mindegy a tempó élvezni élvezem de nem megy fel az adrenalin.

a következő autómmal jövőre ami már turbós benzin lesz nem szívó, majd azzal már biztos valamint későbbiekben akarok venni egy kawasaki Z1000-ret.

azzal el lehet lenni a hegyi szerpentineken.

néha gokartozni is elmegyek az sem egy rossz dolog bár nem adják ide a 23lovas gokartot csak a 15-öset mert nem vagyok versenyző.


érdekes dolog egyébként hogy vannak dolgok amik meg totál lázba hoznak úgy hogy csak nézem.

ilyen pl a komolyabb gyorsulási versenyek.

én kunmadrasra járok, mikor mennek Thomas Granica,vagy Lencsés D. Dani,Gruber Erik a turbós gépekkel. vagy a nitro metánosok mint Roman Sixta,Tóth Zoli

rendesen libabőrös vagyok mikor jó időt mennek.

májusban ment a sugárhajtású autós is,hát az meg el nem tudom mondani,őrület.

ezeket ha nézem is izgalomba jövök. Már azt várom hogy én is a Kawával mennyek kunmadárra,az lesz még csak jó dolog,haza felé kiélem rajta magam.


nálad a biztonságos határokon belül dolog a blokkoló,ha tudod hogy nem lehet baj akkor ne is várd hogy termelődjön adrenalin.

motorozás is nagyrészt azért izgalmas mert nem biztonságos.

2016. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintem attól még, hogy nem veszélyes keretek között szeretnék őrültségeket csinálni, termelődhet az adrenalin. PL: egy félelmetes hullámvasúton.

A gyorsulás az jó, szeretem, de valamiféle korlátot azért betartok.

Valami újat szeretnék kipróbálni, csak nem tudom, mi legyen az.

2016. okt. 20. 18:58
 5/6 dirtboy ***** válasza:

mondjuk a hullámvasút nem rossz és az mondjuk tényleg elég biztonságos,nem sok baleset van vele.


ha már a repülést említetted,ejtőernyős ugrás az nem lehet egy unalmas dolog.

2016. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak drága. :/
2016. okt. 20. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!