Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 évesen, telten (átlagnál...

15 évesen, telten (átlagnál nagyobb) versenyszerűen úszni? 15L

Figyelt kérdés

Nem lenne késő egy kicsit hozzá? Nem lenne nevetséges a többi ember szemében, hogy egy "bálna" úszna?

Ha félek valamitől, az az emberek véleménye, amit nem is tudok, de akkor is félek, val'szeg köszönhetően annak, hogy régebben amikor tényleg bálnább voltam kaptam nem 1-2 beszólást a fiúk részéről, és amiatt is, hogy előbb jöttek ki rajtam a pattanások. Ezeknek köszönhetően félek a véleményektől és sokszor a fiúktól.

A versenyszerű úszáson valakinek szokott az lenni a lényeg, hogy cseszegessen egy csendes, visszahúzódó lányt aki nem is szólt hozzá?


Ez a "kép" akadályozott meg világéletemben, hogy elkezdje bármit vagy benevezzek bármire.



2016. okt. 19. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj bele, csináld, tényleg ne érdekeljen mások véleménye, és ne érezd azt, hogy te lennél a h*lye vagy szerencsétlen, pont ellenkezőleg, ők azok. Én tudom, engem is rengetegszer bántottak, és tényleg nekem is mindig előjön az érzés, hogy mindenki ennek, annak néz, biztos azért találnak ki, de egyre kevésbé érdekel. Sötét, idióta emberek, neked viszont egy életed van, és azt úgy töltsd el, ahogyan szeretnéd, és ahogy jól esik neked, ne rettentsen el a sok h.lye. Persze tudom, nehéz ügy, mert ettől még érezheti magát rosszul, kényelmetlenül az ember egy közegben, hogy próbálja kizárni. Szerintem próbáld ki, mit veszíthetsz, ha nem tetszik pedig abba hagyod, és bármiféle bántást pedig ne vegyél magadra, én biztos vagyok benne, hogy te is egy rendkívül értékes ember vagy, a sötét, arcnélküli csürhe, épp ezért kezd ki veled. Tudom rossz duma, én mindig ezt mondtam erre, biztos azért bántáanak mert ennyire nevetséges vagyok stb., de így néhány év után rá kellett jönnöm, hogy igen, lehet az ő szempontukból az vagyok, de pont azért vagyok az, ami (és ez már értelmezés kérdése, hogy mi), mert valami különleges, egyedi van bennem, amit az egymást követő csorda képtelen megérteni, ezért értetlenségükbe a piszkálással, csúfolódással tudnak csupán válaszolni. Ne érdekeljen, érezd jól magad a bőrödben! (és nem vagy bálna, ezt felejtsd el :) ) Én is voltám pár úszó edzésen kiskoromban, nálam az oktatók voltak nagyon szigorúak, én ezért nem éreztem magaménak a közeget, itt ált. vasszigor van, focinál van ez másképp, ott kaptam a több beszológatást, csúfolódást a "nagy (elkényesztett) focistáktól".


18/f

2016. okt. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Elkötelezettség, elzárkózás, fegyenc edzés, céltudatosság
2016. okt. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Én 15 éves fiú vagyok es versenyszerűen úszok :)

Ha tényleg jo eredményeket akarsz elérni talán mar késő elkezdeni (alkattol függetlenül), de maga az úszás nagyon jo dolog, szóval csak ajanlani tudom :)


Nekem amugy is a teltebb lányok tetszenek, szóval csak örülnek ha egy ilyen lány jönne hozzánk úszni :) úgyhogy csak bátran :)

2016. okt. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!