Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Középiskolában testnevelésórán...

Középiskolában testnevelésórán milyen játékokat játszotok/játszottatok szívesen?

Figyelt kérdés
Helyettesítő tanár leszek egy jó időre, célom leginkább hogy élvezzék és ne csak nyűgként éljék meg a diákok az órát, így elég sok játékot terveznék beépíteni. Na de mit? Ötleteket várok, aztán majd ők döntenek. Köszönöm előre is

2016. okt. 23. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kidobó az egyik legszórakoztatóbb, azt fiúk lányok egyaránt élvezik
2016. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Röplabda, férfiként jobban szerettem a focinál. De a kidobós vagy a teremhoki is jó lehet (ha van hozzá felszerelés).
2016. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kidobó, röplabda általában fiúk lányok ellen. :D
2016. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kidobó? Azt nem csak általánosban játszották? :o


Szerintem ha kapnak egy focilabdát azzal lesznek a legboldogabbak. Esetleg előtte 1000 fekvőtámasz az osztálynak, akkor kaphatnak hozzá egy pumpát is, hogy felfújják... Az 1000 fekvő összesen, osszák be maguknak, szerintem kiváló csapatépítő lehet.


Ha szeretnek/tudnak kosárlabdázni, akkor ugyanez kosárlabdával. A röpladba szerintem fiúknak felejtős.


A lányokról fogalmam sincs, az ő óráik külön voltak, fogalmam sincs, mit csinálhattak...

2016. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én világéletemben utáltam focizni, kosárlabdában, kézilabdában meg béna voltam.

Ellenben szerettem a kiütőt (máshol kidobó néven), a floorballt, a röplabdát, a tollast.

2017. febr. 15. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok és lány.
2017. febr. 15. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!