Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
Elszeretnék kezdeni kondizni, elore leszogeznem hogy nem kigyurni magam hanem csak egy kis izmot felszedni ! 21evea vagyok 177cm es 73kg korul . Milyen edzestervet ajalnatok?
2016. okt. 24. 19:14
 1/2 anonim válasza:
Úgy gondolom, hogy a cél kitűzése az első és legfontosabb dolog. Mit akarsz elérni az edzéssel? Mit jelent az, hogy nem akarod kigyúrni magad, csak kis izmot felszedni? Kocka hasat akarsz, vagy 50 deka izmot a karjaidra? :D
2016. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat igazabol picit pocakos lettem mert abba hagytam a focit aztan azt mindenkepp leadni, nem feltetlen kocka hasat akarok. A kezeimre szeretnek felszedni a mellemre meg hatamra. Most kb 32-34 kezem szoval szoval nagyon vekony kb 38-40 mar elegedett lennek :) heti 3x tudnek jarni kondiba
2016. okt. 26. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!