Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ismertek olyan Budapest...

Zsozsi81 kérdése:

Ismertek olyan Budapest közeli horgásztavat, ahol lehet pergetni?

Figyelt kérdés
Olyan tavat keresek, ahol gazdag ragadozó állomány van (csuka, süllő, feketesügér, balin bármi jöhet :)) és engedik is a pergetést. Ja és lehetőleg nincs tele fenekező békés halazókkal, akiket zavarnék.

2016. okt. 28. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Kecskeméten a nyerő horgásztó,egy erdő közepén vadregényes kis tó természethű műcsalikkal,lassan fent vezetve. Csukákat mindig fogok.Átlag 40-50cm. Legnagyobb nekem 82 cm.volt.Öcsém 95 cm.-est fogott.A legtöbbet hátul a sarokban ahol egy fa áll ki a vízből. A színes csalik nem jöttek be.Érdemes lemenni, én hétköznap járok le más pecás ritkán van rajtam kívül.És csak pergetni lehet.Betlim nem volt.

A másik amelyik nagyon bejött a Zoltán-Diana tó. Ez is gyönyörű és hatalmas tó,a jobb oldalira menj. Rengeteg süllő van benne. Legutóbb 70 cm-es süllőt sikerült fognom, pörgős zöld villantóval.Itt a fehér,piros gumi a favorit. Kb ötször jártam már itt pergetni egyszer volt betli,igaz nyáron kánikulában. Pergető jegy 5000-ft nem olcsó de megéri. Ezen a tavon is nagyon kevés a pecás 10.000-től 20.0000ft.ig van a napi jegy.Ezzel rendesen szelektálták a pecásokat.Aminek egy pergető akár örülhet is..Sokat nyomoztam már én is a kérdésed kapcsán. Itt egy link, Pest megyei pergethető tavakkal, a részletes keresőben bővítheted megyére vagy országosra a keresést, halfajtát,horgász módszert stb.Ennyi.

2016. okt. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja a link lemaradt::)) [link]
2016. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!