Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes-e venni kínai csigás...

J.Gergő kérdése:

Érdemes-e venni kínai csigás íjat vagy reflex íjat?

Figyelt kérdés
Ebay-en kinéztem 2 íjat, csak nem tudom mennyire érdemes megvenni. Továbbá, hogy ebben az esetben a postázás mennyire biztonságos.

2016. nov. 1. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek reflexen érdemes megtanulni. A csigás a következő szint lehet.


Mennyibe kerülnek?

2016. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már egy ideje íjászkodom, csak szeretnék váltani. Tradicionális íjat használtam. De már lőttem csigás íjjal.

A csigás íj az olyan 93.000 ft körül lenne+ postaköltség együtt. A reflex íj 35.000 ft. Mondjuk a csigással annyi problémám van, hogy számomra ismeretlen márka. (Junxing m106)

2016. nov. 1. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azért nem szimpatizálok annyira a csigásokkal mert szerintem túl kényelmes. :D Elveszti a sportos jellegét a dolog.
2016. nov. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Csiß ***** válasza:
Nem javaslok kínait..nem csak íjból,semmiből.Többnyire mindenük valami márkásabbnak a silány utánzata (gyengébb anyag,stb).
2016. nov. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is erre jutottam, hogy kínait nem vásárolok.
2016. nov. 2. 07:54
 6/7 Csiß ***** válasza:
Amennyiben szűkősebb a keret,inkább spórolj kicsit és vegyél egy használt márkásat (pse,bowtech,hoyt).Ha használat közben eltörik a kínai íj,akkor 60-70 fontnál simán eszméletlenre ütheted magad :)
2016. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Crisopher válasza:

Az a vicc, hogy amennyit te rászántál pénzt, annyiból itthon is kapsz csak éppen jó minőségűt. Sőt, vannak íjkészítők, akik egyedi íjat készítenek neked.

Viszont ha ekkora összegben rendelsz Kínából, akkor vámot is kell fizetned rá, különben nagyon csúnya dolgokat csinál veled a NAV...

Szerintem nézz szét a hazai kínálatban, biztos kapsz az igényeidnek megfelelőt.

2016. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!