Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzőtermet ajánlotok...

Salming kérdése:

Milyen edzőtermet ajánlotok Budapesten?

Figyelt kérdés
Most ősszel költöztem fel Pestre egyetem miatt. Sok éven át sportoltam, de két éve lesérültem /keresztszalag/, sokáig tartott a gyógyulás + az egyesület is megszűnt, így eltávolodtam ettől a világtól és ez ma már meglátszik rajtam. Az utóbbi évben néhány hónapot jártam terembe, de valamiért nem nagyon működött. Szóval most kezdem eltökélni magam, hogy csináljak valamit, mert így nem az igazi. Nem testépítő akarok lenni, elsősorban inkább le szeretném adni a felesleget és kicsit kidolgozni a testem. Erre alkalmas teremet keresek, értem ez alatt a gépeket, légkört, anyagiakat. Amúgy 9. kerben lakok nyilván a közelebbi helyek előnyben, de egy jó kondi esetén a legkevesebb, hogy eljárok még, ha messzebb is van. 19F

2016. nov. 3. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a CrossFit is érdekel, a Belvárosban a MadTribeCrossGym-et ajánlom.

[link]

Puritán, de az edző és a csapat nagyon jó.

A Corvin negyedben találod a Life1 welness-t. "puccosabb" terem [link]

2016. nov. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!