Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » HELP! TIPPMIXPRO-n kb. mennyi...

HELP! TIPPMIXPRO-n kb. mennyi ideig tart az ügyfélellenőrzés?

Figyelt kérdés

Ugye mielőtt kifizetnének,el kell küldenem a személyi,lakcímkártya másolatát stb. Ezt meg is tettem már 10 napja,jött is a válasz,hogy megkapták a kért dokumentumokat.Majd egy hete írtam egy email-t,hogy kb.meddig tart még?Erre nem írtak semmit.Ma felhívtam őket és annyit mondtak,hogy 180 napon belül!Mondom oké,hivatalosan max. 180nap,de a gyakorlatba nyilván kevesebb,mondják már meg nagyjából mennyi idő szokott lenni 2hét, 1hónap stb.?. Erre flegmán azt válaszolta,hogy nem tudja majd megismételte,hogy 180napon belül.

Tényleg lehetséges,hogy hónapokat kell várni?Csak mert százezrekről van szó.

Illetve még tart az ellenőrzés addig fogadni se tudok mivel zárolták a fiókomat,nem tudok belépni.A bet365-n is átestem ezen,ott nem zárolták a fiókom nyugodtan fogadhattam addig is,valamint 3-4 nap volt az ellenőrzés és már utalhattam is ki a pénzem.

Valaki aki már átesett a Tippmixpro-n ügyfélellenőrzésen, kérem írja már le mennyi ideig tartott az ellenőrzés?Előre is köszi


2016. nov. 8. 16:05
 1/3 anonim válasza:
Senki nem esett még át ellenőrzésen? Ma küldtem el a dokumentumokat nekik, kíváncsi leszek mikor nyitják vissza a fiókom.
2016. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hamar megvolt, pár nap.
2016. dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyan ezzel sz**ok most én is, csak én az elején "mindent is" beküldtem amit kértek. Már utaltam is ki. De most ismételt kiutalásnál bekértek munkáltatói igazolást, lezárt bankszámlamásolatot. Mi a t*kömért nem lehet ezeket is az eléj bekérni és nem ba**tatni a játékosokat ilyenekkel...
márc. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!