Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Forma-1-et 2017-ben honnan...

GMPazsa kérdése:

Forma-1-et 2017-ben honnan érdemes fotózni? Melyik tribün?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg màs tippeket is szívesen veszek.

Spamolók kíméljetek.



2016. nov. 13. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit akarsz fotózni. Előzés szinte csak a célegyenes végén van (és a 2-es kanyarban, de ott nincs tribün). Ha csak az autók érdekesek, nem az akció, akkor ahol lassabban mennek az autók, ott a legkönnyebb a dolgod, ez esetben a bronz tribünt javaslom. De a Silver is nagyon jó.
2016. nov. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy érdemes pénteken-szombaton az állóhelyekről fotózni a változatosság kedvéért. Egy csomó érdekes helyet és szöget fogsz találni.
2016. nov. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg a Red Bull tribün vagy Pitwalk?
2016. nov. 14. 19:36
 4/6 anonim ***** válasza:
A Red Bull tribün határeset. Pitwalk alatt nem tudom mit értesz, a csütörtöki boxutcalátogatást? Mert az borzasztó. Kibírhatatlan embertömeg, fotózásra max akkor alkalmas, ha kőkeményen harcolsz.
2016. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tavaly a red bullról lőttem jó kèpeket az esőben, de sajos nem vittem fotógépet. Akkor a boxlàtogatàs az nem. De a boxban lehet vkitől szerezni autogrammot?
2016. nov. 15. 06:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván lehet, hiszen a versenyzők osztogatják, tehát vannak, akik kapnak :) Gondolom meg kell küzdeni érte rendesen. De én már túl öreg vagyok ehhez.
2016. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!