Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot érdemes elkezde...

Milyen sportot érdemes elkezdeni 19 évesen?

Figyelt kérdés
Eddig csak futni jártam, és ezt szeretném is folytatni, de emellett szeretnék valamit sportolni, olyan sportot amihez igazán kötődhetek. Szeretek szabadban lenni, a kedvenc évszakom az ősz és a tél, nagyon szeretem a hideget. Labdajáték nem jöhet szóba, mert nem szeretem őket. Alapvető tánc sem, csak a jégtánc. Ezekre gondoltam: műkori/gyorskori/jégtánc, lovaglás, TRX, MMA, box, cross sport, vívás... Ezek közül vagy más sportok közül melyiketlenne érdemes elkezdenem ennyi idősen amiben sikerélményem lenne és nem néznének ki hogy nem 4 éves korom óta csinálom. :/

2016. nov. 26. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kenu, karate?
2016. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kenura nincs lehetőség a környéken, de a karate jónak tűnik, utána nézek :)
2016. nov. 26. 18:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Box. Szivbol javaslom. Van benne minden, es nagyon jo a kozosseg.
2016. nov. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, a box nagyon érdekel egyébként, csak nem tudom. Lehet kinéznének lányként, nem? Vagy pont fordítva?
2016. nov. 26. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
En is lany vagyok :D
2016. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Dejo :) és ahova jársz ott hogy fogadtak? Csak kíváncsi vagyok
2016. nov. 26. 21:11
 7/8 anonim válasza:

A lovaglást nagyon tudom ajánlani! :)

Igaz,ha már nagyon benne vagy,és saját lóval akarsz,az "kissé" költséges,viszont megoldható.

De előtte sokáig oktató lóval lennél, gondolom,nem sajáttal kezdenél egyből :D

Eléggé meg tud téged mozgatni,a szabadban is vagy közbe,és életre szóló barátságokat is tudsz kötni akár :D ( legyen az ló,vagy ember,bár a lóval nagyobb az esély,mert könnyen beléjük szerelmesedhetünk <3 )

És ezek mellett még így is 1000 féle szakágból választhatsz,ha bele kezdesz :) ( pl.: Angol lovaglás ( Díjlovaglás,díjugratás stb... ) Western ( Hordókerülés stb.. ) )

és még tudnám sorolni,hogy miért is tudom ajánlani :)

Bocsánat,ha kissé túl hosszú választ írtam ^^

2017. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tájfutás
2017. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!