Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2 hete adtam életet kisfiamnak...

2 hete adtam életet kisfiamnak és már nagyon jól érzem magam és szeretném vissza kapni régi formám, leginkább hasamra gondolok. Van itt valaki közületek aki hasonló cipőben van? Érdekelne, hogy milyen gyakorlatokat végeztetek.

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:

diétával menne le.

de ha diétázol akkor meg elmehet a tejed.

gerinctornát,vagy gerincjógát viszont csinálhatsz,aztán ha vége a szoptatásnak 1 éves kora körül,akkor jöhet egy diéta és komolyabb edzés.

2016. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A dieta az megvan,rengeteget fogytam már. Nem szoptatok csak a hasam szeretném vissza kapni. Nem tudom mikortól lehet edzeni.
2016. dec. 4. 22:48
 3/3 anonim ***** válasza:

amúgy ez az igazi ellentmondás.

már mint a tej téma.

mert amikor kell,amikor tényleg szükséges testi lelki értelemben,akkor nem kapja meg az ember.

amikor meg nem kell,már nincsen rá szükség,sőt akár káros is,akkor meg isszák,eszik egész életükben.

ne értsd félre nem ítélkezem,csak ez most eszembe jutott.

2016. dec. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!