Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek Max Verstappen...

Szerintetek Max Verstappen hány világbajnoki címet fog szerezni a F1-ben?

Figyelt kérdés

2016. dec. 6. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:

én szerintem ha minden jól alakul számára akkor 3-4 a reális...


nagyon fiatal, bőven van ideje begyűjteni őket, és már most is egy jó csapatnál van


Vettel is hasonlóan kezdte, fiatalon, viszonylag gyorsan került a Red Bullhoz, de a Schumi féle teljesítmény szerintem már senki sem fogja tudni összehozni, még Vettel vagy Hamilton sem

2016. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ugyebár még csak 19 éves úgyhogy 10-15 évet jósolok neki. A Red Bull már most is egy jó csapat és a jövő évi autót is ők tervezték ami egy előny is lehet. Rosberg váratlan visszavonulása pedig még nagyobb eséllyel arra hogy behúzza az elsőt. Ha ezt megteszi akkor 10 év alatt össze jöhet a Schumi-féle rekord de ehhez szerencse is kell és egy jó csapattárs sem árt. Most ugye Ricciardo az de elöbb utóbb sztem eligazol máshová. Én mindig. 5 címet jósolok neki.

Mi a véleményed a többi fiatalról? Gondolok itt többek között Oconra Wehrleinra Nasrre Gaslyra és Strollra.

2016. dec. 6. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:

bevallom őszintén, annyira nem követem az F1-et


megnézek minden futamot, de ezen felül nem szoktam vele foglalkozni, szóval nem tudok róluk véleményt mondani :(

2016. dec. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem aki az F1-ben begyűjt még pár címet az Hamilton lesz. Legnagyobb pilóta, mindig kűzd. Idén sem lett volna Rosberg a bajnok csak neki többször technikai okok miatt ki kellett állnia...


A kérdésre válaszolva pedig, pontos számot nem tudok mondani, de egyet értek az előttem szólókkal. Neki is ki fog jutni pár, de Schumacher rekordját meg se közeliti.

2016. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2016. dec. 10. 15:02
 6/8 anonim válasza:
Én sztem 2 bajnokicímet fog szerezni, maximum 3 de többet nem. Jó pilóta de nem olyan aki köré lehetne csapatot építeni pl a mostani mezőnyből Vettel az aki sztem beéri Schumachert. Egyébként Verstappen rajongó vagyok :D
2016. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet már a teszteken neki megy a falnak és egy plusz futama se lesz F1-ben.

Szerintem megmondhatatlan így előre. Rövid távon minden a Red Bullon múlik illetve azon, hogy Ricsihez képest mit fog tudni alkotni.

Ugyanakkor Rozi visszavonulása épp hogy hátrány számára, mert így jó eséllyel Hamilton csapaton belül egyértelműen az első számú pilóta lesz és nem fog bukni pontokat a csapattársa miatt, ez meg egy szoros Merci-Red Bull harcban nagy előny az egyéni VB szempontjából. (Maxnak Ricsivel nehezebb dolga lesz)

2017. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2017. jan. 8. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!