Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Balettiskolát megszokni? Mi...

Érsek Ákos kérdése:

Balettiskolát megszokni? Mi legyen a megoldás?

Figyelt kérdés
3 hónapja járok balettozni, nagyon szeretek ott lenni. A balettmesterekkel nincsen semmi probléma, a tánccsoporttal nehéz összeilleni. A csoport nem igazán szeretnének velem beszélni, 2 kivéve, de ők nem abba a tánccsoportba vannak beosztva. Ha vinnék pl. szaloncukrot nem szoktak kérdezni, hogy ki hozta. Balettiskolát néznék ahol fejleszteném tánctudásomat, a jelenlegin szeretnék maradni, nem szeretném, ha megsértődnének. Lehet, hogy azért van, mert ők régóta együtt vannak illetve az új növendékekhez ritkán beszélnek? Mi legyen erre a megoldás? Nagyon szépen köszönöm! :)

2016. dec. 7. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Biztos az is benne van, hogy összeszokott csapat, de szerintem az is hogy nem tudják hogy kezelni hogy fiú is van a csapatban. Rövid ideig nekem is volt fiú balettostársam és én se tudtam, hogy hozzászólni, mert tánc előtt általában csak 'csacsognak' a lányok. (Bocsi, nem találtam jobb szót.) Nem tudom milyen korosztályú a csoportod, de általában a sulis sztorik, milyen szép ez a körömlakk, stb témák mennek és ekkor fura lenne egy fiút is bevenni a beszélgetésbe.

Nem tudom mi lehetne a megoldás. Én ezért nem váltanék iskolát, talán idővel megoldódik magától.

2016. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!