Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Diéta összeállítót/ellenőrzőt...

Diéta összeállítót/ellenőrzőt ismertek Budapesten ilyen edzéshez, fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Nagyon sokszor próbálkoztam azzal, hogy egyedül, segítség nélkül lefogyjak. Kalóriaszámlálással, éhezéssel, anyámkínjával. De rá kellett jönnöm, hogy nem megy.

Januártól szeretnék már egy olyan kész étrenddel indítani, ami tényleg működik és nem csak csalódok benne (mint a legutóbbi alkalommal, amikor 4 hónap alatt 4 kilót sikerült leadnom összesen :( )

Otthon szeretnék minden nap edzeni: 40 perc szobakerékpár és hasizomgéppel. Tudom, hogy ez nem sok, de a fizikai állóképességem ennyi jelenleg.


Tudnátok olyan embert ajánlani, akihez el tudok menni, segít összeállítani egy újfajta életmódot és időről-időre eljárhatok hozzá ellenőrzésre?

Szükségem lenne rendszeres támogatásra, amit a családomtól sajnos nem kapok meg és szerintem az előző próbálkozásaimnál a magamra maradás volt az egyik nagy probléma.


22/L


2016. dec. 8. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerek, de szerintem, ha lősz egy fotót arc nélkül írsz egy magasságot súlyt akkor tudunk segíteni.
2016. dec. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért én mégis egy olyan emberhez mennék el, akinek ez a munkája, tud ellenőrizni és időszakonként támogatni és nem kezdenék bele olyan valamibe és szenvednék vele hónapokig, amit ki tudja mit mondott itt arc nélkül :)
2016. dec. 8. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor menj el egy közeli konditerembe. Ott biztos lesz edző aki segít összeállítani egy diétát és ha szerencséd van a body.builder.hu-ról tájékozodott ő is és nem fog hülyeségeket mondani. Ha a közelben találsz ilyet akkor hozzá bizonyos időközönként be is tudsz menni konzultálni.
2016. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah, mert a body.builder nincs tele hülyeségekkel :D
2016. dec. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!