Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A létrára felmászás a tetejére...

A létrára felmászás a tetejére, hogyan tudom leküzdeni a téliszonyomat? Nagyon baleset veszélyes? Mire figyeljek? . Már most feszült vagyok.

Figyelt kérdés
Világosító vagyok az egyik szíbházban. Holnap felkell másznom a letre utolsó előtti fikára minimum.

2016. dec. 9. 11:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
és előtte hallgasd az Apostol együttest: Fenn vagy már a létrán, fent vagy te is a létrán
2016. dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
7 fokos
2016. dec. 10. 14:26
 13/26 A kérdező kommentje:

Kb. 3 óra múlva megkell másznom a csúcsot.

Kb 2,5méter. Ha leesnék túlélhetem épen?

2016. dec. 10. 14:30
 14/26 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam bulizni és 3 órát aludtam csak.
2016. dec. 10. 14:31
 15/26 anonim ***** válasza:
Nyugi, az nem túl magas, ha leesnél, se lenne bajod! szerezz egy hevedert és kösd ki magad fent, akkor biztosítva vagy
2016. dec. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz, akkor túl vagy rajta :D Na milyen volt, túl élted? Zászlót kitűzted?:D


Élménybeszámolót kérnénk! :D

2016. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el, holnapra át tették, pedig már lelkileg rá feszültem. Holnap délelőtt 10 óra körül fog kiderülni, hogy leesek-e vagy megcsinálom. Kb. most úgy fogom fel, mint valami tornagyakorlat. Otthon egyensúlyozni gyakorlok és elméletben átgondolom, hogy fogom megmászni.
2016. dec. 10. 22:00
 18/26 anonim ***** válasza:

:D Ne bassz*


szegény a tegnapi napot meg a mait végig stresszelted a semmiért. Erre kiderül, hogy holnap. Ez olyan mint egy vizsga, amit áttesznek, pedig már túl lehettél volna rajta. Na jól van, akkor csak ügyesen, szépen lassan! :D Gondolj arra, hogy kirándulsz a Rám szakadékban és megmászod a nagy létrát. Drukkolok és mindenképpen írj, hogy milyen volt! :D

2016. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Rögtön tájékoztass, mert már mi is lerágjuk a körmünk az idegességtől! ;)
2016. dec. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
10re beértem dolgozni kicsit álmosan, de próbáltam összeszedni magam. megcsináltam 3-4 lámpát amit csak a létra 2-3 fokig kell felmászni. Később jön a főnök. Már teljesen feszült voltam utána megcsináltam néhány lámpát magasban, de nem létrával (kicsit szédültem, de ezt nem mondtam és szerintem nem tudják). A főnök megszólít a vefejezett munka után menjek fel és adogassam a lámpákat és ők beállítsák a létrás lámpákat is. Fú megkönnyebbültem, de tudom csak ideiglenes. Megkell másznom azt a csúcsot. Holnap szabad napos leszek. Keďden viszont nagy átt építés lesz ahol kell magasra mászni. Tehát kedden 10 órára készen kell állnom.
2016. dec. 11. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!