Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tudnék edzeni? Hasra...

Mit tudnék edzeni? Hasra edzhetek?

Figyelt kérdés
szoval ket és fél honapja szültem császáral ... a dokim szabadságon van igy kontrolon meg nem voltam hirtelen felülésnél azért még fáj a hasam de nem vészes folyamatosan hizok a mozgás szegény életmod miatt sétálni babakocsival nem nagyon tudok mert ahhoz mar szerintem elég hidegek vannak a babának...esnem nagyon van aki vigyáz rá mig en elmennék szoval olyan gyakorlatok kellenének amiket ithon lehet csinálni...

2016. dec. 18. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A mozgással fogyás nagyon bizonytalan, sokkal jobb megközelítés, ha az étrendeden változtatsz. De ha szoptatsz, akkor óvatosan. Hogy konkrétan hasra milyen intenzitással edzhetsz, azt valóban egy (jó) orvostól kellene megkérdezni. Ha fáj, akkor talán jobb lenne nem csinálni, vagy csak valami lájtosat.
2016. dec. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem 2,5 hónap után hasra még ne.

A szoptatási időszakban az erős aktivitás is kerülendő.

Jóga, Pilates, otthoni torna nem lennének jók elsőre?

2016. dec. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!