Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen darts nyilat vegyek?

Milyen darts nyilat vegyek?

Figyelt kérdés

max 10 ezer

Ne legyen a vége ócska műanyag mert abból már megjöttem(mindig eltört :/ )

Meg az a baj hogy nem értek ahoz hogy most 20 g 21 g 23 g

nem tudom milyen súlyú lenne nekem a megfelelő :/



#dart nyíl
2017. jan. 4. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha műanyag hegyűvel dobáltál eddig, akkor gondolom műanyag táblára. Na most, ha azt lecseréled fémre, akkor azzal már nem dobálhatsz arra a táblára, venned kell egy normális táblát fém nyilakhoz. Ha megvan a táblád, utána nyíl választáshoz érdemes lenne mondjuk hozzád közel eső darts egyesülethez/klubhoz elmenni érdeklődni, megkérni, hadd próbálhass ki párat. Akik ilyen egyesületekben vannak szívesen segítenek, sokan vannak akiknek több nyílszettjük van, árulják stb. Én pl vettem 26g-os Gary Andersonost, majd kaptam egy régi 25 grammost, ezekkel elég jól dobáltam. Dobáltam utána lakótársam 20-21 grammosával, összevissza dobáltam, nagyon könnyű volt. Fb-on van Darts Piac nevű csoport, ha esetleg nincs a közeledben ahol tudnának segíteni.
2017. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!