Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyedül gyúrni járni első...

Egyedül gyúrni járni első alkalommal?

Figyelt kérdés

Eddit itthon próbálkoztam, de rájöttem hogy ha akarok valamit elérne ahhoz egy normális konditerem kéne. Viszont nincs senki akivel elmehetnék.


Nem ciki egyedül menni? Én még sose voltam ilyen helyen, félek, hogy kinéznek mert béna vagyok stb. 17/F


2010. máj. 5. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Engem is kinéztek,én is egyedül mentem,én is béna voltam mint elsőre mindenki más,de kérdeztem még ha ciki is volt!Na és??? Lesz@rom ki mit gondol a lényeg hogy végre eljutottam odáig hjogy lementem és bele kezdtem a célom megvalósításába.

19/L

2010. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, igazad van...nekem se kéne törődnöm másokkal, csak amikor érzem, hogy engem figyelnek vagy valamit nem jól csinálok akkor sokkal jobban zavarba jövök és kellemetlenül érzem magam. :-(
2010. máj. 5. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra hogy ők is elkezdték valahol!:) nyugii!
2010. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én elsőnek és századjának is egyedül mentem gyúrni! Ha jött valami haver akkor csak a pofázás ment, igy meg csak az edzésre figyelek :)
2010. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem néznek ki, mert mindenki így kezdte. Egyedül a legjobb edzeni, vagy olyan társsal, aki szívvel-lélekkel csinálja, mait csinál, csak ilyen nagyon ritka.


De ha először mész, meg kéne kérni valaki tapasztaltabbat, hogy menjen le veled, mutassa meg a gyakorlatok helye svégrehajtását, stb. Ha erre nincs lehetőséged, tudom ajánlani neked a www.body.builder.hu internetcímet, itt megtalálsz mindent, amire szükséged van. A kezdő tömegnövelésről:

[link]

Egy elég hatásos kezdő edzésterv:

[link]

2010. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért néznének ki? Mindenki így kezdte. Amikor először voltam, szinte semmit se tudtam, mégis egyedül mentem. A teremedzőtől kértem mindenben segítséget. Már 1,5 éve járok a terembe és a mai napig van, hogy segítséget kérek. Itt mindkét teremedző nagyon rendes és segítenek. Nem szégyen kérdezni. Senki se kezdi profin.
2010. máj. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!