Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elliptikus tréner gép mennyire...

Elliptikus tréner gép mennyire 'csajos'?

Figyelt kérdés

Leginkább idősebb nőket, férfiakat, vagy kövérebb embereket láttam a teremben azt használni.

Múltkor kipróbáltam és nagyon élveztem, mert 20 perc nagyon aktív mozgást gond nélkül végigcsináltam (ami mondjuk futásnál már megöl 10km/h felett, bicajnál meg életem is megunom)

Csak hogy egy nagyobb darab (nem dagi; úgy annyira) fiatal férfi vagyok... persze sokadlagos ki mit gondol, de azért azért is megyek konditerembe azon kívül hogy jobb legyen nekem, hogy magabiztosabb legyek, amin ez utóbbi nem segítene :D

szóval, mennyire 'gáz'?


2017. jan. 23. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
semennyire. toljad nyugodtan.
2017. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte kizárólag csak azt használom és azt is használtam. Ha futni vagy bicajozni akarok akkor kimegyek a szabadba, ahhoz nem kell feltétlenül konditerem.

Túlnyomórészt a gondolataid vezérlik azt, hogy te mire leszel figyelmes. Nekem még soha fel nem tűnt, hogy milyen gépet kik vagy milyen emberek használják inkább. Lehet mert nem érdekel, de szerintem inkább azért mert ilyen általánosítás nincs.

2017. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A külső/belső comb-gépeket is sokan nőinek tartják. Ennek ellenére sokat csináltam, amikor ilyen gépekkel felszerelt helyen edzettem.
2017. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!