Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinéznének egy társastánc...

Kinéznének egy társastánc tanfolyamról azért, mert túlsúlyos vagyok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem sportolni, egészségesebb életet élni és mindig is nag álmom volt, hogy táncot tanuljak, amitől nőiesebbnek érzem magam.

Viszont annyi videót néztem és mindenhol jóalakú, karcsú lányok vannak. Félek, hogy kinéznének maguk közül.

Tapasztaltatok/ láttatok már ilyesmit? Mit javasoltok?


2017. jan. 30. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy néznének ki. A videókba fejletteb szintű táncosokat mutatnak ők már évek óta ezt csinálják azért ilyen jó az alakjuk. Én hastáncon voltam egy pár éve Kb fele arányban voltak nehezebb meg könnyebb emberek. Nyugodtan menj el .
2017. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A másik, amitől tartok, hogy elég visszahúzódó vagyok a férfiakkal, nem szeretnék ciki helyzetbe kerülni, hogy senki sem akar táncolni velem :(
2017. jan. 30. 15:04
 3/4 mi a fene válasza:
A tanfolyam vezetőjének az is a feladata, hogy kezelje a kinos helyzeteket. Lehet hogy jobban mozogsz, mint a vékony lányok, és kapósabb leszel
2017. jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Társastáncot nem ajánlom, mert oda eleve inkább párral mennek az emberek. Salsára nyugodtan elmehetsz, ott többnyire párcserés órák vannak, mindenféle alakatú emberekkel.
2017. febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!