Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen sportot...

Szerintetek milyen sportot válasszak?

Figyelt kérdés
Négy év után hagyom abba a vívást mivel a térdeimnek sajnos nem tett jót...próbálkoztam már a tollassal de nem igazán tetszett illetve nagyon szeretek lovagolni de az sajnis nem lehetséges a kornyékunkon. Szeretek még úszni és futni is... érdekelne a tánc de csak olyan ami hosszú távon sem készíti ki az izületeket. Tudnátok ajánlani sportokat? 14 éves vékony alkatú lány vagyok (174cm és 49 kg) előre is nagyon köszi😊😊😊

2017. febr. 3. 23:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy pontosan mi is a cél.

Szimplán a sport miatt, vagy komolyabban akarod űzni?

Négy év szakszerű vívás, nem élszerűen, eggyszerűen, hogyan vihette szét a térdeid?


A sport választást illetően, meg azt kell választani, ami neked tetszik. Próbálj ki minél többet, érezni fogod, hogy melyiket akarod.

Ajánlhatom a testépítést.. nekem az tetszik, vagy a küzdősportokat, ha olyan messze állsz tőlük, mint makó jeruzsálemtől.

2017. febr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!