Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Számszeríj vásárláshoz segítők...

Számszeríj vásárláshoz segítőkész eladót tud-e ajánlani valaki egy kezdőnek?

Figyelt kérdés

Első számszeríjamat készülök megvenni (előtte több éven át íjászkodtam), de mivel teljesen kezdő vagyok még számszeríjak terén, s ismerőseim között sincs e téren tapasztalt ember, hogy tanácsot kérjek/kipróbáljam/megtanuljam legalább a felhúzását hogy történik (videókon annyira egyszerűnek tűnik, de más élőben...), tartok tőle, hogy az üzletben csak leégnék az eladó előtt, ha ott lenne kipróbálási lehetőség s én meg csak állnék tanácstalanul... Otthon nem szeretnék kísérletezni vásárlás után, mert nem szeretnék kárt tenni a fegyverben a tudatlanságom miatt. Ki hogyan kezdte a pályafutását számszeríjjal? Kinek mi a tapasztalata, mely üzletben akadt össze tényleg segítőkész eladóval (aki megmutatná az alapokat)? Tudom, bugyuta kérdéseknek tűnhetnek, csak tényleg nagyon szeretnék számszeres íjjal lőni, csak nagyon bátortalan vagyok.

A kinézett számszer eme példány lenne (de kritikát elfogadok) [link]



2017. febr. 7. 00:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Kiprobálási lehetőség szinte biztos hogy nincs. Hála a remek magyar szabályozásnak.

De egy normális boltban az eladó (ha benne van a szakmálya rejtelmeiben) akkor segít,elvégre nem csak Tel Vilmosok járnak íjjat venni.

2017. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!