Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiú létemre kicsit nagyok a...

Fiú létemre kicsit nagyok a melleim. Súlyzózni szoktam minden nap, de olvastam, hogy előnyös ebben a helyzetben is a kevés cukor, édesség. Mennyi az a kevés, kb. mennyi édességet ehetek? Köszönöm! 15/F

Figyelt kérdés
2017. febr. 15. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt azért az adott embernek kell eldöntenie. Ami engem illet, répacukor nulla, gyümölcs minimális, szénhidrát kevés, édesség amennyit akarok. Nem mindegy, hogy gumicukorról vagy szinte csak tojást tartalmazó édességről van szó.

Igazából érezned kellene, hogy mi az, ami kevés, de neked belefér... S érdemes elgondolkodni, hogy az agyonfeldolgozott cukros vackokat lecseréled valami jobbra.

Ami pl. a sütit illeti: szülinap, nagyi ritka meglátogatása, ünnepek: ilyenkor a legtöbben nem mondunk le egy finom házi sütiről vagy 12-ről, de ha máskor normálisan eszünk s ilyenkor sem CSAK sütit, az még OK lehet. Ha valaki minden egyes nap minimum egy alkalommal rendes adag sütit eszik (ahogy az én háztartásomban előfordul s nem tudok mit tenni, ha akarnék sem, mert mindenki tud sütni percek alatt valamit), nos, annak már érdemes minimum jó alapanyagokat használnia s biztosnak lennie, hogy a diétájába tökéletesen passzolnak ezek az ételei.

2017. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kiszámolt étrend kell...
2017. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!