Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik pepper töltény jobb?

Melyik pepper töltény jobb?

Figyelt kérdés
A Wadie vagy az Umarex féle Walter?

2017. febr. 16. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Wadie 80-120 mg , ebből a CS is jó félautomatában . Walther (-Umarex) mostani eresztése nem erős van amelyik puffan csupán . Drágább is de nem jobb és CS sincs ebből .
2017. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vigyázz a wadie-val! Nem írtad hogy milyen kaliberről beszélünk, de ha 9mm R knall töltényt keresel, ne vegyél wadie-t mert kiszakad a csappantyú nagyon soknál! Ezért örültem én is most hogy megint van walther,mert az nem produkálja ezt a problémát.
2017. febr. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és bocsánat 9mm PAK-ra gondoltam!
2017. febr. 17. 22:56
 4/9 anonim ***** válasza:
mind hülyeség az OC ami jó
2017. febr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4: Az OC az egyenlő PV a legtöbb ember fejében

PV = OC = pepper = pfeffer = paprika

Még ha nem is pontosan így van a valóságban, de a legtöbb ember fejében ezek mind ugyanazok. (És igazából részben igazuk is van)


Kérdező, ugyanazt tudja az Umarex és a Wadie 9 mm PAK pepper. A Wadie olcsóbb, érdemes azt venni. Ha revolverbe kell pepper töltény, akkor érdemes az Umarexet venni (de akkor meg kizárólag csak azt).

2017. márc. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Sokan azt hiszik,de utána lehet nézni,hogy nagyon nem ugyanazok.Komoly hatóanyagot használó gyártók nem használnak PV -t,mert sokkal gyengébb,mint az OC.

A PV egy szintetikus vegyület,nem kapszaicin,csak utánzat.

Az OC természetes paprikakivonat,nem egy hanem többféle kapszaicint is tartalmaz.Olajos álagú. Aki mást mond vagy ír,az hazudik,hogy a szaros gázpisztolyait eladja.pl kaliber magazin

A gázpisztolynál sokkal jobb egy normális töltetű OC gázspray,a többi csak duma.

2017. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De 10-ből 9 ember akinek van otthon egy gázpisztolya az nem fegyverbu zi (mint te vagy én talán), hanem csak önvédelemre kell neki. Leszarja hogy mi az OC vagy a PV. Attól hogy valakinek van kocsija, még nem lesz ugyanúgy autószakértő vagy autószerelő 10-ből 9 ember sem.


Mit gondolsz az általuk bemutatott gázpisztolyos tesztvideókról, ahol a hatás eléggé jól látszott?

2017. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

az reklám helye,probálják ki szélben,vagy zárt térben,vagy kellően motivált emberrel.A valóságot nem tudják lemodellezni.

A gázpisztolyt normálisabb gázspray röhögve veri,ráadásul nem ver felesleges zajt,és nem féltégla.

2017. márc. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Zárt térben a használó nem kap , a nyomás előre tolja a töltetet , akkor éri max ha belemegy . Esetleg ha marad egy helyben , addig ki tud menni . Ezeket is tesztelték teszteltem . Olajos permet az oc ezt lehet flakonba tölteni , pv kristályosítva a töltényekbe kiváló . Közelről a spray biztosabb de képébe küldve a gázstukker leteríti és a füle is csilingel minden bizonnyal . PV vagy CR spray erős, herbálos tagot kutyát ezek fektetnek ki .
2017. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!