Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gördeszka téma, most mivan? :D

Gördeszka téma, most mivan? :D

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy gördeszkát, trükközésre használnám. (nem Longboard meg ilyesmi, hanem normál) Csak nem nagyon értek a deszkákhoz, csak menni tudok velük de azt jól, ideje lenne trükköket tanulnom. Az azonban feltűnt hogy a gördeszkalap (amin állok) az nem trükközésre lett kitalálva mivel az olliet se lehet vele. Olyat lehet hogy venni egy olyan lapot amin lehet trükközni? Tehát hogy sima legyen vagy ilyesmi? Ha igen hol? :D Bocsi a szóismétlésért, és a fogalmazásért de nem nagyon értek ehhez, bocsi :D és hogy kell lemérni?:o :D

15/L



2017. febr. 18. 18:50
 1/7 anonim válasza:

Mi az hogy nem lehet vele trükközni?:D Egy standard gördeszkával ( [link] lehet trükközni, nincs külön deszka trükközéshez...

Szerintem te csinálsz valamit rosszul, gyakorolj többet és menni fog.

2017. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én olliet bármivel csinálok, ami kicsit hasonlít gördeszkára..
2017. febr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen ilyen deszkám van, de amúgy a csomagolásán rajta volt hogy nem szabad vele ugratni meg ilyesmi és akkor most mi?:D amúgy ehhez valami külön cipő kell? Tornacsuka nem elég? Nekem úgymond oda tapad a lábam vagy nemtudom?! xD :D
2017. febr. 18. 21:04
 4/7 anonim válasza:
100%
Akármilyen cipővel lehet, nem attól függ:D Azért írják rá gondolom, hogy ne lehessen őket felelősségre vonni az esetleges balesetek miatt. Amúgy nézz tutorialokat youtubeon és gyakorolj, az a kulcsa. Ja és készülj fel néhány esésre:D
2017. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Feltételezem bevásárlóközpontos olcsó vacak... ami pont elsőre törne ketté a 90kgom alatt, de egy tinilányt talán kibír gyakorolni egy darabig... az ollie meg nem azért nem megy, mert nem lehet vele, hanem mert hetekig gyakorolja az elején mindenki, mire el tud emelkedni egyáltalán a földről... jó nekem pont 1.5 óra volt...
2017. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hervis-es :D és köszi mindenkinek, nem árt beszereznem egy kis védőfelszerelést :D mégegyszer köszi, hálás vagyok nektek ^-^
2017. febr. 18. 21:21
 7/7 te te te ***** válasza:
eloszor i, mi az hogy nbem trukkozeshez valo? amugy eloszor nekem is hervises volt, azon nyomban az elso 2 nao szarra tortem. vette egy globot, isssssszonyat szar, el nem lehet kepzelni, tul neehez, de kezdesnek nem rossz. es teljesen ind1 milyen cipovel csinalod a lenyeg hogy kenyelmes legyen es tapadjon s deszkahpz es ne porolja a grippet. amugy mielott kidobsz veletlenszeruen valamilyen rarra 400 ezreket, inkabb irj ram.
2017. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!