Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nemsokára lesz lovas versenyem...

Nemsokára lesz lovas versenyem (díjugratás). Én viszont szemüveges vagyok és nem látok távolra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemsokára díjugrató versenyem lesz. A baj az,hogy nem látok messzire és szemüveges vagyok. A szemcsepp sem segít. 1x megpróbáltam szemüveggel,de minden bajom volt vele. Mit tegyek,hogy ne csússzon el és ne essen le a szemüvegem?

2017. febr. 25. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt azért nem értem hogy , hogy tréningezel? Mert csak úgy lesz egy dijugratás és kész .
2017. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

veszel fejpántos sportszemüveget.

ilyen dolgokra találták ki.

2017. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kis bugyigumival "odakötözöd", az tűzoltásnak jó, de a legjobb az lenne, ha vennél egy sportoláshoz való szemüveget. Vagy kontaktlencsét esetleg nem tudsz hordani? Állítólag kieshet, de velem még sosem fordult elő, pedig már régóta azt hordok.
2017. febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!