Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék futni menni, de...

Szeretnék futni menni, de eléggé félek az emberek reakcióitól, ez jó ötlet vagy hülyének néznek csak?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam h baseball sapkát veszek fel, és este elmegyek futni (9 fele kb)(természetesen nem mesztelen xD a viccelődők kedvéért)

Szerintetek így hülyének néznek?Csak nem akarom h azt nzézék h ugyan ki fut ilyenkor, mert eléggé ilyrn a mi kis városunk, de futni meg szeretnék elkezdeni.


2010. máj. 9. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jajjmár...szard le, hogy ki mit gondol. Ha rosszul érzed magad, akkor keress valakit, akivel futhatsz (barátnő, szomszéd stb). Társaságban még motiváljátok is egymást.
2010. máj. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi :) csak már elgondolásomban ez volt a végső gondolatmenetem..de végülis kit érdekel iagazd van, erőt kell vennem magamon, az én életem és legalább egészségesen szeretnék élni.
2010. máj. 9. 20:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Helyes, helyes :)
2010. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A sportot magadért kell űzni, az emberek 90%-a nem ezt teszi, ha sportol azt is az aktuális divat szerint teszi, ne állj be a birkák közé, szard le ki mit gondol.
2010. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jól néznénk ki ha már a futás is gáz.. -.-.. Vegyél fel melegitőt és bátran csináld!
2010. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ahol én lakom ott éjjel is futnak emberek... Én csak 5 kört tudok lefutni (még) van aki 20-at is. Mégsem foglalkozik senki senkivel. Sem azzal h mennyit bír és hogy milyen gyorsan. Nem felvágni mennek oda az emberek hanem sportolni a maguk szintjén. Amikor el kezdtem fogyózni csak sétáltam szó szerint amíg mellettem profi sportolók viharzottak el. És akkor mi van? Jól esett/esik az edzés és kész. Senki nem azért megy le h a másikkal foglalkozzon vagy a másikkal összehasonlítsa magát. Nem kell a baseball sapka sem. Érezd jól magad szeresd a mozgást és ennyi.
2010. máj. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek elvannak a maguk kis világában, hidd el, senkit nem érdekelne, hogy éppen futsz. Sőt, inkább követendő példa.
2010. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én soxor akár éjjel 1-2 körül mentem el bringázni, meg futni :-D
2010. máj. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mint az előző hozzászóló én is gyakran nyári szünetekben éjjel jártam sportolni egyedül, természetesen ezt csak akkor tehettem meg mikor már faluba laktunk, mivel városban nagyon sok volt a cigány és este 10 után már nemigen szabad kijárni.

Én tisztelem és értékelem azokat, akik foglalkoznak a testükkel. Járj csak el futni, ezt nem kell szégyelleni, inkább legyél rá büszke, hogy sportoló vagy és nem csak pushadsz otthon és lopod a napot, nem mint a többi csicska aki azt csinálja.

2010. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és ilyen esős időben is menjek sztetek?
2010. máj. 17. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!