Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan és hol kezdhetek el...

Aetilla kérdése:

Hogyan és hol kezdhetek el Airsoftozni?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok és régen elmentem egyetlen egyszer, nagyon megtetszett de akkoriban sem anyagilag sem időben nem álltam úgy hogy airsoftozhassak.Most viszont úgyérzem hogy minden adott és szeretném énis űzni mivel nekem ez az egész hadi szimuláció nagy hobbim (Háborús szimulátorokkal játszom évek óta [Project Reality pl.])


A problémám viszont az hogy nincs ismerettségem akikkel elmehetnék játszani, illetve a szabályokon kivül nem sokat tudok.


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2017. márc. 4. 07:44
 1/1 anonim válasza:
van 1 facebookos csopi ( [link] itt szerveznek kezdőknek játékokat nem voltam még de ha jól tduom fegyvert tudsz bérelni ott (3000-4000ft) és a belépő a játékra 2000-3000 ft körül szokott lenni (a fegyver bérlése nyilván azon felül fizetendő) remélem segítettem és sok sikert a játékhoz! :)
2017. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!