Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam a következő...

Melyiket válasszam a következő trambulinok közül: Aga SPORT FIT 430 cm trambulin szett (62200 Ft), Spartan 426 cm (69800 Ft) vagy Crane 305 cm (49900 Ft)? Minőség, tartósság, megbízhatóság a fő szempontok.

Figyelt kérdés

2017. márc. 4. 16:51
 1/3 anonim válasza:
61%
Nekunk crane van, a kek reszet a szelen kb 2 evente cserelni kell, de a halo is 2-3 ev alatt elkopik. (En sikeresen kiszakitottam). Egyebkent jo trambulin, mivel kisebb sokkal magasabbra lehet vele ugrani. A gumis resze meg a rugok nagyon jol birjak
2017. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, nagy segítség a vásárlás eldöntésében, valószínűleg crane lesz.
2017. márc. 6. 07:16
 3/3 anonim válasza:
Én is Crane márkájút akarok venni! Nem az én kérdésem de én is köszönöm a választ!
2020. jún. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!