Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Helyes edzes es dieta mellett...

Helyes edzes es dieta mellett sem tunik el a hasamrol a zsirreteg. Mit tehetnek meg?

Figyelt kérdés

Atlagos edzesem mar kb 2 eve


Heti 2-3x crossfit edzes

Heti 2x sulyemeles + 30 perc futás


Ezelott par evig kondiztam heti 3-4 alkalommal.


A dietam:

Napi 5x.

Egeszseges, sok zoldseg, teljeskiorlesu gabona, foleg novenyi feherje.

Hust es halat heti 2x eszek.

Minden edzes utan iszok feherjet.

Nem iszok alkoholt, se uditot, nem dohanyzom, napi 2 liter viz mindig megvan.


Eros vagyok, jo az allokepessegem, de megsincs meg az a tipikus, edzett alkatom, se kockahasam.


Valaki tudna segiteni hogy mit tehetnek meg hogy eltuntessem a hasam tajekarol a kb 2-3cm vastag zsirreteget? Az egesz hasi tajekon van. Illetve hogy definialhatnam az alakomat hogy latszodjon az edzesem eredmenye?


Koszonom!


185 cm/ 72 kg / 34f


2017. márc. 15. 16:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki?
2017. márc. 15. 19:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 3-4 hét spinninget ajánlanék. Én heti 6x két órát tekertem az elmúlt 1 hónapban, és lehozta. Pont ez volt a bajom nekem is, még sokkal több futás mellett is.
2017. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én könnyedén lefogytam 31 kilót (22 centi ment le a hasamról) sportolás nélkül, csak az által, hogy abszolút elhagytam a szénhidrátot.


Kenyér, tészta, süti...minden.


Szét zabáltam magam viszont sült húsokból, sajtok, felvágottak, tojás...bármikor, bármennyit (de tényleg, még éjjel kettőkor is, ha épp dolgoztam a számítógépen, és éhes voltam.


Olvass utána a ketózisnak.


A sport pedig csak rásegít - nagyon, de én addig nem kezdtem bele, míg túlsúlyos voltam.

2017. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!