Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fehérjeport vegyek?

Milyen fehérjeport vegyek?

Figyelt kérdés
Le szeretnék fogyni 2-3 kilót, szóval valami olyat keresek amit reggeli helyett tüdnék inni, és egy darabig eltelítene. Elég édesszájú vagyok, azt remélem, hogy a reggeli protein shake segítene, hogy ne törjön rám a nassolhatnék. Húst csak ritkán eszek, a tejet kókusztejjel helyettesítem. Nézzegettem a peak slim secret fehérjeport, peak micellar casein fehérjét, és a biotech ultra loss fehérjeport. Ugye azért az ár is fontos. Szóval szerintetek számomra ezek közül melyik lenne a legjobb? Vagy esetleg teljesen más lenne megfelelő erre a célra?

2017. márc. 29. 16:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtetettem oda irni, hogy minden masnap tornázok, és jógázok.
2017. márc. 29. 16:23
 2/4 Zedricht ***** válasza:

Az a baj, hogy ez csak kiegészítő, nem igazán erre találták ki. Kaja helyett viszont most a Biotech csinált Meal replacemenet-et, de nemtudom jó-e.

Fehérje lehet iso whey zero mondjuk.

2017. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem minden napra szeretném, inkább csak amikor nincs időm itthon reggelizni. Mert hát a pèksüti reggelire nem fér össze a fogyókúrával :D de köszönöm a válaszod.
2017. márc. 29. 19:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Fehérje+egy kis zab, és megvan a reggeli.

Én zabliszttel nyomom, mert a sima zabtól hányingerem van(a zabliszttől is, de azt 6 mp alatt megiszom...)

2017. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!