Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 185 cm 67 kg milyen adottságna...

185 cm 67 kg milyen adottságnak számít verekedésben?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem nem tudok olyan nagyot ütni hogy ki üssek egy embert (1 év ökölvívás) Inkább gyors vagyok sokat tudnék ütni gyorsan milyen súly lenne az ideális? szerintem 80 kg
2017. márc. 30. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Elém állnál így, bocs, de kiröhögnélek.
2017. márc. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

hát, én 185 centi vagyok,és 68-70 kiló,de 20 éves lány..

85-90 kilóval már komolyan vennélek.

2017. márc. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hova ütsz és találsz-e, lehetőleg előbb mint az ellenfeled. Ha ott találod el egyest ahol kell, kiröhög nem röhög kiütöd. Kis súlynál inkább arra vigyázz, hogy téged ne üssenek meg.
2017. márc. 31. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát elég gyenge. Én 74 kiló vagyok a 171 cm-emhez. Bár van küzdősport múlt.
2017. márc. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
188 cm 85-87 kg kozott mozgok.Nagy eselyed nem lenne egy 190 cm 110 kilos emberrel(abssal)
2017. márc. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, 80kg körül jó lenne. Én 188/83 vagyok, thai box, de nem érzem lassúnak magam és aránylag nagyokat oda tudok verni. Ez nekem pont jó így. Voltam én is 65 kiló körül ugyanilyen magassághoz egy időben, az már kevés lenne szerintem most edzésre, megtolnának azt lehet a terem másik végében kötnék ki valahol... :D 90-95+ az meg már sok lenne szerintem, ez a 83-85 ehhez a magassághoz teljesen jó.
2017. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lépfene sokkal kisebb mint a kérdező, nincs harcművészeti múltja sem, de mindannyiunkat két vállra fektetné. A lényeg inkább a technika, nem a nyers erő. A fején senkinek nem nőnek nagy kockás izmok, amiket, ha befeszít olyan, mint a téglafal. Egy 110 kilós embernek nyilván nem a testét támadja az akinek egy csöpp esze van, vagy ragaszkodik az életéhez.
2017. márc. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ,a másik mennyire tud jól verekedni,mennyire bírja az ütést stb. Mondjuk a 185centiheznez a súly az tényleg nem az a kategória,amivel mondjuk egy agilisabb emberrel szemben lenne esélyed. Hiába vagy gyors,ha leblokkolsz stb. Az utcán totál máshogy zajlik minden mint egy edzésen. Ismerek Kyokushin Karate versenyzőt, es országos szinten ütőképes boxolot akit vert mar meg az utcán civil,de nagyon.
2017. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!