Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezek a sportfogadással kapcsol...

Ezek a sportfogadással kapcsolatos oldalak, miért csak ilyen "tutibiztos" tippeket mernek adni, mint egy gagyi 1,30-as oddsszal bíró meccs? Alig mernek merészebb tippeket írni, ami nem 1,80 alatt van.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert bénák és nem értenek hozzá. RÉgen én is tippmixeltem, mindig az ilyen 1,20, 1,30-as meccsek mentek el, persze míg azokra fogadtam, mert azt hittem, hogy annak nagyobb esélye van, hogy nyerjen. De aztán követkni kezdtem az eseményeket, kik játszanak stb és úgy inkább a 1,70 stb meccsekre fogadtam é be is jöttek
2017. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Végül is én is a saját fejem után megyek, csak azért szoktam olvasni az ilyen oldalakat, hogy hátha valami érdekes okfejtésbe bukkanok bele, hogy szerintük miért érdemes annál az adott meccsnél egy nagyobb oddsszot bevállalni.
2017. ápr. 1. 13:23
 3/5 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy én is úgy szoktam, hogy amolyan "kutatómunkát" végzek mielőtt valamit megrakok.

Focinál: a két csapat egymás elleni mérlege, jelenlegi forma, sérültek listája, stb.


Tenisznél: szintén a játékos pillanatnyi formája, mennyire jó az adott pályán (kemény, salak vagy fű), egymás elleni mérleg, plusz még a helyszín sem mindegy.

2017. ápr. 1. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek tippmixgyilkos szarok.

Nézd a meccseket, idővel fogod érezni.

Csak nehéz uralkodni magadon, nálam sz volt a baj.

2017. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

En is foglalkozom vele, van egy oldalam Facebookon, nem 1,0001es meccselre fogadok :)

Link privatban ha erdekel

2017. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!