Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lenne rá érdeklődés, ha...

Lenne rá érdeklődés, ha blogot kezdenék kezdő, itthoni fitneszezésről?

Figyelt kérdés

arra gondoltam, motiválnék másokat a sportolásra :)

január vége óta edzek itthon, szerintem eredményesen.. megosztanám a tapasztalataimat, előtte - utána képek, tippek és ilyesmikről szólna a blog

elég vékony vagyok, de láthatóan izmosodtam!


válaszokat előre is köszönöm!

19/L


2017. ápr. 4. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze. Hiszen csak 2^32 ilyen blog van. :-)


Egyébként a 3 hónap edzésmúlttal nem kellene tippeket adni, mert inkább veszélyes, mint hasznos. Ettől függetlenül a saját szórakoztatásodra nyugodtan csinálhatod. De inkább a fejlődésed naplózására.

2017. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen, tudom hogy sok van :D de olyat nem ismerek aki szintén most kezdte otthon.. persze lehet csak én nem kerestem körültekintően


attól, hogy csak 3 hónapja csinálom, még lehet tapasztalatom :) alapszinten képben vagyok, hülyeségről nem szeretnék posztolni én sem... csak olyat írnék ami kezdőknek hasznos és biztos vagyok benne, esetleg teszteltem is.

2017. ápr. 4. 17:01
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és köszönöm a választ :) !
2017. ápr. 4. 17:02
 4/7 anonim ***** válasza:
főleg ha jól nézel ki. Azért január óta az nem nagy edzésmúlt de hajrá
2017. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

relatív, hogy mi/ki néz ki jól.

korábban is volt közöm ilyen edzéshez...csak úgy alakult, hogy abba kellett hagynom. az előtt pedig 2évig versenyszerűen úsztam, mellette futottam.

DE OKÉ :(

2017. ápr. 4. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:

tényeket megoszthatsz múltidőben,meg hogy mi alapján csináltad edzetted,etted azt amit.

de tanácsot adni ennyi tapasztalattal és ennyi edzés,táplálkozás rutinnal enyhén szólva is szerénytelen lenne és ahogy az első írta veszélyes és félrevezető is lehet.

2017. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

tippet mondtam és egyébként én is körbejárom a dolgokat mielőtt belekezdenék, föntebb pedig írtam hogy olyat osztok meg amiben biztos vagyok és esetleg teszteltem.


tehát, nyomatékosítom MÉGEGYSZER hogy nem össze-vissza csinálj 24321 fekvőtámaszt naponta és zabálj tömegnövelőt amég fér, lődd tele magad koxal típusú posztokat írtam volna... :)


Azt hittem sugárzik ennyi értelmet az írásom, hogy ezt elhigyjétek..


köszönöm a válaszokat!

2017. ápr. 4. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!