Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippadó oldal létrehozása?

Tippadó oldal létrehozása?

Figyelt kérdés

Szerintetek lenne egy oldalra igény, ami tippadással foglalkozik?

Tudom, hogy sok van már most is, de azok messze vannak attól a szinttől amit én képviselek.

Több ilyen csoportba is beléptem már, próbáltam fizetős csoportokat is. Hát egy magam nagyságrendekkel voltam nyereségesebb, mint az adott oldalt szerkesztő átlag 3-4 ember együtt.


Az oldal egy jó ideig természetesen ingyenes lenne bárki számára. Könnyen nyomon követhető lenne a brutális nyerési arány amivel dolgozom.

És nem csak egy adott sportágra lennék specializált. Lenne foci, NBA, NHL, kézi labda, F1, élő fogadások is


Aki kételkedne abban amit mondok, 2 hónap alatt sikerült 99 fogadásból meg tízszerezni azt a pénzt, amit befizettem bet365-re. Úgy gondolom, hogy képes lennék egy ilyen oldalt vinni.



2017. ápr. 9. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban ilyen sikeres vagy, akkor csináld.
2017. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azert mert en jol tudok fozni, meg nem tudnek ettermet vezetni.

Kicsit gondold at az uzleti reszet is, nem olyan egyszeru. (Ismerosi korben van aki ezzel foglalkozik, sok munka van vele tobb embernek)

2017. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok, hogy nem könnyű egy ilyenbe bele fogni.

Alapvetően egy facebook oldalban gondolkodtam először, és ott vinni egy jó ideig ingyen az egészet. Itt láthatnák az emberek, hogy milyen eredményes vagyok.

Úgy terveztem hirdetni az oldalt, hogy idővel x darab like és megosztásért cserébe mennének ki tippek. Ez lenne a reklám.

És amikor eleget bizonyítottam akkor állnék át a fizetős dologra.

2017. ápr. 9. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Linkeld ide az oldalt ha elkezded, erre kíváncsi vagyok... :D
2017. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!