Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jól gondolom hogy így van...

Jól gondolom hogy így van (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Ha valaki gyerekkora óta aktívan sportol és elég nagydarab (tehát nem szálkás hanem van rajta némi felesleg), de jóval kevesebbnek néz ki a súlyánál, akkor valószínűleg a sok izom miatt nagyobb a súlya? Mivel az izom elvileg nehezebb mint a zsír... Jól gondolom vagy hülyeség?

2017. ápr. 17. 10:08
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
Az izom az tényleg nehezebb, mint ugyanakkora térfogatú zsír. De ez baromság, hogy valaki nem néz ki annyinak? Ki szerint? Mind a 7 milliárd ember szerint? Vagy csak szerinted?
2017. ápr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem. De azért nagyjából tudom egy annyi kilós ember olyan magassaghoz hogy néz ki, és ő 10-15-tel kevesebbnek néz ki szerintem.
2017. ápr. 17. 11:39
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
Ezt így nem lehet tudni látatlanban. Én lehet máshogy tippelném a súlyát.
2017. ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A jó arányban elosztott izmok valóban kevesebb súlyt "láttatnak". Amellett a mellkas boltozottsága is sokat nyom a latban.
2017. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!