Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy tudnám...

Szerintetek hogy tudnám kiszedni az ólmot?

Figyelt kérdés
Van egy 85 ös slavia 630 as légpuskám amit nemrég vettem, es a felujitas, karbantartas kozben mikor beleneztem a leghengerbe, eszrevettem hogy oda van preselodve egy lövedék. Gondolom gyerekek jatszhattak vele es belerakták... Van ötletetek hogy távolíthatnám el?

2017. máj. 2. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
esetleg ha tűzbe tartod és kiolvasztod?
2017. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vékony fúrószárral lukat kell fúrni bele, a lukba pedig egy szintén vékony facsavart behajtani. Azt fogóval meg tudod fogni és kihúzni a skulóval együtt.
2017. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, de nem a csőbe preselodott, hanem a léghenger széléhez, valaki a dugattyuhoz dobta be a lövedeket es odapreselte a dugattyu. Tehat csak a menetes dió felől ferek hozza a leghengeren keresztul. Nincs otletem mivel szedjem ki vagy oldjam fel, már orak ota all benn a ballistol de nemhiszem hogy az megoldaná:)
2017. máj. 2. 20:24
 4/7 anonim ***** válasza:

esetleg megpróbálhatod benzinnel, hátha az oldja az ólmot.


de ha más nem válik be, kiolvaszthatod talán. az ólom hamar megolvad, az acélnak pedig nem lesz baja tőle.

2017. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Feloldani nem fogja az ólmot semmi, ami magát a puskát ne károsítaná. Mi van ha ott marad?
2017. máj. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem szét fogja verni a dugattyutomitest
2017. máj. 4. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Szopás.
2017. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!