Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges?

Hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Üdv,


Alapjáraton egy viszonylag hajlékony ember vagyok. Híd, cigánykerék, gyűrűzés, és az ilyemi dolgok egész jól mennek.


Sosem jártam gimnasztikára, de sok sportot kipróbáltam, és az évek során elég hajlékony lettem.


Mostanában napi szinten nyújtok, minden nap megpróbálom a harántspárgát jobb oldalt, alig kell már csak pár centi.


Mit gondoltok, ha valami artista vagy hasonló ember szeretnék lenni, akkor mit kellene és hogyan gyakorolnom? Milyen nyújtásokat érdemes végeznem?


A fő célom hogy hajlékonyabb legyek. :)


Köszönettel,

13/L



2017. máj. 3. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sokmindent kell tudnia csinálni egy artistának, így minden nap nyújts ahányszor csak teheted és mindened. Ne hagyd abba, mert nőni fogsz és megerősödnek az izmaid, aztán úgy jársz, mint én, hogy nyújtott lábakkal nem tudom ujjheggyel sem megérinteni a földet. Szóval ne hagyd abba és sokat nyújtsál.
2017. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!